בריכת אינפיניטי: יש יפה ממנה?

בריכת אינפיניטי (בריכת אינסוף) היא בריכת שחיה, שאחד הקצוות שלה, מסתיים ללא מסגרת. המראה המתקבל הוא יוקרתי ויוצר אשליה של מים הנשפכים החוצה

מהי בריכת אינפיניטי?

בריכת אינפיניטי, היא בריכה בעלת מראה יוקרתי ומרשים. הבריכה בעלת קצה שיש לו מראה אינסופי. לרוב קצה אחד של הבריכה (או יותר) נותר עם קירות חשופים, הנמוכים במעט מגובה פני המים. המים עצמם זורמים אל תוך אגן תפיסת המים.

מה ההבדל בין בריכה רגילה לבין בריכת אינפיניטי?

בבריכת שחיה רגילה, כל קצוות הבריכה מוקפים בבטון. בבריכת אינפיניטי, נראה שלפחות לצד אחד של הבריכה אין גבול (לכן היא מכונה גם בריכת אינסוף או בריכה פנורמית).

למי מתאימה בריכה מהסוג הזה?

לכל מי שרוצה גינה שהיא "וואו!". זו בריכה המתאימה לכל מי שמשקיע בגינה שלו, שחשוב לו שהבריכה שלו תהיה מושקעת, בעלת מראה יוצא דופן, שהיא תיצור אווירה מיוחדת. היא מתאימה לכל מי שיש לו גג עם נוף, למי שמחפש עיצוב נקי ואלגנטי. זו בריכה מושלמת למי שרוצה עיצוב מרשים במינימום מאמץ. מספיק להסתכל על הבריכה ולא צריך יותר.

בריכה פנורמית מתאימה לכל גינה?

לא תמיד. בריכה מהסוג הזה לא תמיד תהיה מרשימה בכל חצר. אם החצר שלכם שטוחה ואין בה שינויי גובה, לא ייווצר אפקט האשליה. צריך שיהיה שינוי גובה של לפחות כמה מטרים, כדי לגרום למראה האינסופי המרשים להתרחש.

לאן זורמים המים ש"נשפכים החוצה" מהבריכה?

המים זורמים בחזרה אל תוך בור איסוף ואיזון, הם לא באמת נשפכים החוצה, הם נאספים ומוזרמים בחזרה. הבריכה לא גורמת לבזבוז מים מיותר.

בריכת אינסוף מסוכנת לילדים?

לא יותר מבריכות אחרות. גם סביב בריכה זו יש צורך להתקין גדר בטיחות ולהקפיד להשגיח על הילדים כשהם בתוך המים או בקרבת המים.

בריכת קצה בנויה מעל האדמה?

רוב הבריכות בנויות חצי בתוך האדמה וחלקן לחלוטין מעל האדמה. הבריכות מגיעות בדגמים שונים, גדלים שונים, סוגים שונים, תלוי בדגם ובתקציב.

איך מחממים בריכת אינפיניטי?

  1. הדרך הנפוצה ביותר היא על ידי חימום סולארי.
  2. גם משאבת חום חשמלית היא פתרון מצוין.

בכל מקרה, מומלץ ליצור קשר עם איש מקצוע מומחה, שיתאים לכם את החימום המתאים לבריכה שלכם.

מה החלק העמוק של הבריכה?

לפי עיצוב החצר והבריכה.

ממה עשויה בריכת אינסוף?

לרוב בריכות בטון יתנו את האפקט המתאים.

רוצה לקפוץ למים?

למה לחכות לחופשה הבאה? השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם 

מאמרים נוספים

IMG_5685

מהי בריכה הידראולית?

בריכה הידראולית היא בריכה בעלת במה/רצפה כפולה, שעולה מתחתית הבריכה בצורה של ליפט הידראולי. זוהי בריכת שחייה עולה ויורדת, בריכת שחייה דינמית, הנחשבת גם לבטיחותית

קרא עוד »

ocean-pro בוואטסאפ

תפריט נגישות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו