משאבות חום מומלצות לחימום בריכות

מחפשים משאבת חום לבריכת שחיה פרטית? לפניכם סקירה של משאבות חום מומלצות לחימום בריכות שחיה ביתיות. המומחים של "אושן בריכות שחיה" לשירותכם

משאבות חום הן אמצעי נפוץ לחימום בריכות שחיה פרטיות. מדובר בשיטה ידידותית לסביבה, הדורשת מעט אנרגיה לצורך חימום מים בכלל ומי הבריכה בפרט. עלויות החימום כתוצאה משימוש בהן נמוכות מאוד – הן חסכוניות בכ-80% לעומת שימוש בסולר. המשאבות החדשות, בניגוד למשאבות שנהוג היה להיתקל בהן בעבר, כבר לא מרעישות או מפריעות לאיכות החיים. יש כיום משאבות מיוחדות ושקטות במיוחד הפועלות בטכנולוגיית אינוורטר. כל זאת ועוד הפכו את השימוש במשאבת חום לאמצעי חימום פופולרי בישראל. מחפשים משאבות חום מומלצות לחימום בריכות? הצוות של אושן בריכות שחיה, מביא לכן את ההמלצות למשאבות הכי שקטות, חסכוניות, יעילות ואמינות בשוק.

משאבת חום kt protean

משאבות חום הנחשבות לבעלות יעילות אנרגטית גבוהה. החימום באמצעותן מתבצע על ידי איסוף חום מהסביבה וניתובו לטובת חימום המים. כ־80% מאנרגיית החום מופקת מהאוויר ומהסביבה; ורק כ-20% ממנה מופקת על ידי חשמל. משאבות אלה מציעות תחליף חסכוני ומחליפות את מערכות החימום המבוססות על חימום על ידי סולר, גז או גופי חימום חשמליים.

משאבות חום i sol

משאבת החום הסופחת חום מהסביבה לצורך חימום המים. הן פולטות קור לסביבה ובעלות יעילות אנרגטית גבוהה. כ-80% מהחום המופק, מתקבל מהאוויר ורק כ-20% מצריכת האנרגיה מגיעים מחשמל המושקע בתהליך החימום. המשאבות מיועדות לחימום מי בריכה ו/או ג’קוזי לטמפרטורה של 28-40 מעלות. משאבות החום i-Sol מותקנות כתחליף או בנוסף למערכות החימום הקיימות. הן חסכוניות בנפח ובעלויות אחזקה. הן שקטות, אמינות, בטיחותיות ועומדות בכל התקנים הנדרשים.

משאבות חום als

משאבות החום של als הן עוד דרך קלה וזולה לחימום בריכת שחיה ביתית. הן מיועדות לבריכות בגדלים של עד 120 קוב מים וניתן לחמם בריכות גדולות יותר בשימוש עם מספר משאבות. המשאבות מצוידות בתקן ARI האמריקאי הן היחידות בישראל עם תו תקן זה. משאבות החום של HAYWARD מדגם SUMMIT הן השקטות ביותר. משאבות אלה מצוידות במחליף חום עשוי טיטניום. 

מחפשים משאבות חום מומלצות לחימום בריכות שחיה פרטיות?

אושן בריכות שחיה משווקים את כל סוגי המשאבות שבכתבה זו. יש לכם שאלות? רוצים להתלבט? להתייעץ? אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לענות לכל שאלותיכם ולעזור לכם לבחור במשאבת החום שתתאים לבריכה שלכם.

 

מוכנים לקפוץ לבריכה המחוממת?
צרו עמנו קשר והבריכה שלכם בדרך:
054-7865115 

מאמרים נוספים

IMG_5685

מהי בריכה הידראולית?

בריכה הידראולית היא בריכה בעלת במה/רצפה כפולה, שעולה מתחתית הבריכה בצורה של ליפט הידראולי. זוהי בריכת שחייה עולה ויורדת, בריכת שחייה דינמית, הנחשבת גם לבטיחותית

קרא עוד »

ocean-pro בוואטסאפ

תפריט נגישות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו