יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

אודות

אושן בריכות שחיה הוקמה על ידי מאיר פרחן. זוהי החברה המובילה בתחום בריכות השחיה הפרטיות בישראל.

מאיר פרחן, הוא בין הקבלנים המעטים בישראל המחזיקים גם ברישיון קבלן לעבודות הנדסה בנאיות – המיועד לבנייה והקמה של בריכות מים ושחייה.

כשאתם מקימים בריכת שחיה בביתכם, אתם רוצים להיות שקטים. חשוב שלצוות שיקים עבורכם את הבריכה יהיה גם את הסיווג הקבלני הדרוש – אושן בריכות שחיה עומדת בכל הסיווגים, התקנים והדרישות.

חברת אושן בריכות שחיה מציעה שירותי עיצוב, תכנון, בנייה ותחזוקה של בריכות שחיה פרטיות. באושן תמצאו בריכות פיברגלס, בריכות בטון, בריכות מתועשות, כיסויים בטיחותיים לבריכות, היתר להקמת בריכת שחיה, ועוד.

פרחן, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בענף הבנייה, מתוכן כ-15 שנה בענף בריכות השחייה.

ברזומה של מאיר פרחן מאות פרויקטים מוצלחים. מאחורי כל הפרויקטים עומדים מאות לקוחות מרוצים ורגועים.

אושן בריכות שחיה מתמחה בבניית בריכות שחיה ללקוחות פרטיים. הדגש באושן הוא על בריכות בוטיק ובריכות יוקרה, הנבנות ברמה ובאיכות הכי גבוהה.

באושן בריכות שחיה מתחייבים:

  1. התקנה בטוחה, מהירה ופשוטה.
  2. שימוש במוצרים וחומרים איכותיים, בטיחותיים ברמה הכי גבוהה שיש.
  3. פיקוח על כל שלבי תהליך החפירה.
  4. הכנת תוכנית ללוח החשמל.
  5. זמן אספקה ועבודה מהיר לכל חלקי הארץ.
  6. סיוע בהכנת המסמכים הנדרשים וקישור לגורמים שיעזרו לכם לקבל היתר להקמת בניית שחיה.


מאיר פרחן עוזר לכל לקוח להגשים חלום ולבנות את הבריכה המושלמת עבורו. את כל הפרויקטים שלו הוא מבצע תוך הקפדה על מספר קווים מנחים: 

בטיחות – החיים הם מעל לכל. בריכת שחיה היא פינוק וסמל סטטוס, אבל הכי חשוב שתהיה תקנית ובטיחותית. בניית בריכת שחייה איכותית, חייבת להיעשות תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. הקפדה על תכנון נכון וכללי בטיחות הם הבסיס לכל בריכת שחיה מבית אושן בריכות שחיה.

חווית שירות – אנו מתחייבים לספק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, כשם שאנו מתחייבים לספק את בריכות השחייה הפרטיות הטובות ביותר. אנו עומדים לרשות הלקוחות שלנו בכל שאלה, פניה ובקשה. 

אנשי מקצוע – הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון וותק בתחום תכנון, בניית, אחזקת ותחזוקת בריכות השחיה. אנשי הצוות שלנו מתמודדים בכל יום עם בניית בריכות שחיה, התקנת בריכות שחיה, בדיקה ותחזוקה של בריכות שחיה קיימות, עיצוב בריכות שחיה ועוד.

לעבוד ביחד – באושן פולז מלווים את הלקוח יד ביד בכל שלב: החל משלב התכנון והעיצוב ועד לשלב הבנייה והביצוע. חשוב לנו שהלקוח יהיה מעורב בתהליך בכל שלב שירצה לקחת בו חלק.  בעיקר חשוב לנו שלא ידלגו על שום שלב בשל חוסר סבלנות, הבנה או זמן.

מתאימים את עצמנו ללקוח – כל לקוח הוא שונה וכל בריכה היא שונה. חשוב לנו להבין את צרכיו של כל לקוח. לכן אנו מספקים ללקוח בריכה בהתאמה אישית. חשוב לנו לא למהר, לקחת את הזמן, להתאים לכל לקוח את הבריכה שתתאים לגינה שלו, לעיצוב הבית שלו, לחלום הפרטי שלו.

ציוד משלים לבריכות שחיה – כל מה שרציתם לבריכה שלכם במקום אחד. אין צורך להתרוצץ ולחפש, אנחנו מספקים לכם גם כיסוי לבריכה שחיה, מערכות חימום לבריכת שחיה, ועוד.

מלווים אתכם בדרך לבריכה שלכם

סיוע בקבלת היתר לבניית בריכה

שימוש בחומרים איכותיים בלבד

פיקוח על תהליך החפירה

הכנת תכנית ללוח החשמל

ocean-pro בוואטסאפ

תפריט נגישות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו