בריכות שחיה לבית

בריכות שחיה לבית הוא שוק הולך ומתפתח, כשאנשים רבים בוחרים למקם בחצר ביתם האחורית בריכה פרטית לבני הבית. בואו לקרוא קצת על התופעה

קיימת צמיחה מתמדת בתחום בניית בריכות שחיה לבית. השוק מוצף במגוון רחב של בריכות שחיה לבית בסוגים שונים מבריכות בטון ועד בריכת סקימרים. בריכת שחיה בבית נחשבת לסמל סטטוס, לפינוק, היא מעידה על יוקרה, איכות וגם מאפשרת לבני המשפחה ליהנות – לא משנה מה.

כשיש לכם בריכה בבית אתם נמצאים במצב של חופשה תמידית. אתם לא תלויים יותר במלונות, בקורונה, בקאנטרי השכונתי או בבריכה של השכנים. כל יום אצלכם הוא סיבה לחגיגה ואתם יכולים בכל רגע ללבוש בגד ים ולקפוץ במים. בחורף או בקיץ, יש לכם בריכה משלכם והיא תמיד פועלת ופתוחה.

אנשים רבים הבינו את הפוטנציאל הטמון בבריכות שחיה ביתיות וכך החלו לצוץ להם יותר ויותר בריכות, לא בהכרח רק אצל אנשים עשירים. כיום גם ניתן ליהנות מציוד חדשני לבריכות, שמאפשר תחזוקה קלה של בריכה ביתית ובעלות מינימלית שאינה הופכת את התחזוקה ליקרה.

​קיימות חברות רבות המבצעות בנייה של בריכות שחייה בבתים פרטיים. אבל כמו בכל תהליך בנייה אחר הקשור לבית שלכם – כדאי לוודא כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ואמינה, שתתקין את הבריכה באופן המקצועי והבטיחותי ביותר.

מלבד כמובן לבקש לראות את התעודות והאישורים הנדרשים, כדאי לבדוק אילו בריכות שחיה לבית החברה התקינה בעבר. כך תדעו שאכן יש לאותה החברה את הניסיון הנדרש בתחום של בניית בריכות שחייה בבתים פרטיים.

​בנוסף, ישנן חברות המספקות לא רק בניית בריכות שחייה, אלא גם שירותי תחזוקה שונים עבור בריכות שחיה לבית שיקלו עליכם לטווח הארוך. אם תמצאו חברה שגם תסייע לכם לתכנן את הבריכה, להוציא היתר בניה לבריכה ועוד – בכלל זכיתם בכל הקופה.

חשוב שלא תצטרכו להתנהל מול חברות נוספות בעת תקלה כלשהי, או לשלם עבור שירותים שונים. חשוב שתוכלו להמשיך עם אותה החברה לאורך כל הדרך.

בריכות שחיה פרטיות, במרבית המקרים, מגיעות עם אחריות כזו או אחרת לאחר ההתקנה. גם זהו פרט שעליכם לברר טרם ההתקנה כדי לדעת בדיוק מה כוללת האחריות.

מוכנים לקפוץ למים?
צרו עמנו קשר והבריכה שלכם בדרך:
054-7865115 

מאמרים נוספים

IMG_5685

מהי בריכה הידראולית?

בריכה הידראולית היא בריכה בעלת במה/רצפה כפולה, שעולה מתחתית הבריכה בצורה של ליפט הידראולי. זוהי בריכת שחייה עולה ויורדת, בריכת שחייה דינמית, הנחשבת גם לבטיחותית

קרא עוד »

ocean-pro בוואטסאפ

תפריט נגישות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו