מכשיר מלח לבריכה

מכשיר מלח לבריכה מסייע לבצע את פעולת החיטוי באופן ידידותי לסביבה, ללא כלור. מכשירי מלח גם דורשים מעט אנרגיה ונחשבים לפתרון מושלם לבעלי בריכות שחיה ביתיות

מכשיר מלח לבריכה (כלורינטור) הפך לפתרון מושלם לחיטוי הבריכה. הוא גם משמש לחיטוי הבריכה וגם עושה זאת בדרך ידידותית לסביבה. בעבר, השיטה הנפוצה ביותר לטיהור בריכות הייתה שימוש בכלור תעשייתי. כלור הוא חומר רעיל, המכיל כימיקלים למניעת הצטברות חיידקים. כיום, נהוג להשתמש בכלור בעיקר בבריכות ציבוריות. יחד עם זאת, יש אנשים שעדיין משתמשים בכלור בבריכות שחיה פרטיות.

מדוע מסוכן להשתמש בכלור בבריכות שחיה ביתיות?

רבים לא מודעים לכמות הכלור המדויקת שיש להוסיף לבריכה כדי לחטא אותה. מצב זה גורם לכך שרבים עוברים על הכמות המומלצת. כלור הוא חומר שבאופן טבעי לא מומלץ ולא בריא לבני אדם, כאשר שוהים בקרבתו זמן רב מדי או בקרבת כמות גדולה שלו – הדבר עלול לגרום לנזק בריאותי.

בשל חוסר ידע או חשש מפני החומר, יש אנשים המשתמשים גם בכמות קטנה מדי של כלור, דבר היוצר מצב בו הבריכה גם לא נקייה ולא סטרילית. בריכה לא נקייה עלולה לצבור חיידקים ולהעביר מחלות ממתרחץ אחד לשני. ילדים קטנים ואנשים מבוגרים חשופים במיוחד להידבקות. הם בעצם נמצאים בקבוצת סיכון בעת שהייה במים לא נקיים.

מדוע בריכת שחיה ביתית מומלצת לאנשים בקבוצת סיכון?

בריכת שחייה ביתית המתוחזקת כראוי, יכולה להוות פתרון מצוין לילדים קטנים, מבוגרים ואנשים בקבוצת סיכון. כאשר היא נקיה וסטרילית – היא מקום בטוח בהרבה מבריכת שחייה ציבורית. 

איך אפשר לנקות בריכת שחיה ביתית בלי כלור?

מכשיר מי מלח לטיהור הבריכה, הוא אפשרות נהדרת לשמירה על מים נקיים ולא רעילים. אופציה זו גם ידידותית יותר לסביבה, מכיוון שהיא דורשת רק מלח לא רעיל כדי לפעול כראוי. המכשיר גם דורש מעט מאוד אנרגיה כדי לפעול.

האם מכשיר מלח יהפוך את המים למלוחים?

​למרות שנדמה כי כך אמור להיות המצב, המכשיר אינו הופך את מי הבריכה למלוחים כמי ים. הסיבה לכך קשורה לכך שכמות המלח שנעשה בה שימוש היא נמוכה.

מה בעצם מכשיר מלח לבריכה עושה?

  • מכשיר מלח לבריכה מייצר כלור באופן טבעי ואינו מכיל כימיקלים וחומרים מסוכנים אחרים. 
  • בעזרת מכשיר מלח לבריכה תוכלו לשמור על ניקיון וסטריליות הבריכה ללא שימוש בחומרים שאינם בריאים לבני האדם.
  • עלותו של מכשיר מלח לבריכה משתלמת לטווח הרחוק, לכן מדובר ברכישה חכמה מבחינה בריאותית וגם כלכלית.

​מוכנים לקפוץ למים?
לרכישת מכשיר מלח או לפרטים אודות בריכות השחייה
צרו עמנו קשר: 054-7865115 

מאמרים נוספים

IMG_5685

מהי בריכה הידראולית?

בריכה הידראולית היא בריכה בעלת במה/רצפה כפולה, שעולה מתחתית הבריכה בצורה של ליפט הידראולי. זוהי בריכת שחייה עולה ויורדת, בריכת שחייה דינמית, הנחשבת גם לבטיחותית

קרא עוד »

ocean-pro בוואטסאפ

תפריט נגישות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו