בריכות מים

מה הן בריכות מים? האם מדובר בבריכות שמתקינים לכם בגינה או בכלל במשהו לגמרי אחר? הגיע הזמן להבדיל בין הדברים

מה זה בריכת מים?

בריכת מים היא בעצם בריכת אגירת מים, המגיעה בנפחים וצורות שונות. מדובר בבריכות העשויות בטון, פלדה ואפילו בבריכות פח (כשמדובר בבריכות כיבוי). מדובר בעצם במתקן מים, אותו ניתן למצוא בתוואי של שטח שנמצא בשליטה מסוימת. המאגר משמש לצריכת מים של תושבי המקום. המאגר משמש גם כמאגר חירום, המשמש לאספקת מים במקרה של תקלה או מצב חירום. הבריכה מחולקת לבריכת איגום (בתוכה אוגרים את המים ומווסתים אותם בהתאם לדרישת הצרכנים) ולמכון שאיבה (המזרים מים לרשת המים). בני אדם כמובן לא נכנסים אל המים.

מהי בריכת שחיה? אז לא בריכת מים?

לא בריכת מים. זוהי בריכה, שעושים בה שימוש לשחיה, לפעילות גופנית במים, להנאה. שבני אדם נכנסים אל המים. בריכת שחיה שונה לחלוטין מבריכת מים.

מהי בריכת שחיה פרטית לבית?

​בזה החלום. תשכחו מבריכת מים. בריכת שחיה ביתית היא החלום של כל ישראלי.

בישראל אנחנו נהנים ממזג אוויר נוח במהלך כל השנה, אך אין ספק כי לעתים החום בחודשי הקיץ הוא כבד מנשוא וכל יציאה מהמזגן דורשת מקלחת מיד אחריה. רבים מעבירים את חודשי הקיץ החמים במזגן – ויוצאים מהבית רק לים או לבריכה.

​יציאה לים מצריכה התארגנות רבה עם אוכל, צילייה, מגבות, ועוד (זאת בנוסף לניקיון כל הבית מהחול לאחר החזרה מהים).

יציאה לבריכות מים ציבוריות, חושפות אותנו לחיידקים ומחלות, כפי שכולם כבר יודעים, וגם יציאה אליהן מצריכה התארגנות לא פשוטה.

לכן, רבים בוחרים להתקין בחצר ביתם בריכות שחיה, בריכות מים (אבל שונות לגמרי ממה שחשבתם). בריכות שחיה פרטיות בהם אפשר ליהנות מכל ההנאות של בריכה וללא שום התארגנות.

​בריכה פרטית מספקת מענה אולטימטיבי לחיי המשפחה בישראל, כשבמשך כל השנה כמעט חם או חמים. במידה ותרכשו ציוד לחימום הבריכה, כל בני המשפחה יוכלו ליהנות מטבילה מרעננת מתי שרק שירצו, אפילו בחורף.

כמובן שלא תאלצו יותר לשלם על מנוי לבריכה ועל השכרת כיסאות ושמשיה בים, ותוכלו לקפוץ למים בכמה צעדים מדלת המרפסת.

באושן פולז' נשמח להגשים לכם חלום ולעזור לכם לקפוץ אל המים בבריכה הפרטית שלכם. בואו ליהנות מהמקצועיות שלנו, הידע, התכנון, הניסיון, הבטיחות, הזהירות, כל סוגי הבריכות, האיכות הבלתי מתפשרת – מבריכת שחיה ביתית יוקרתית משלכם.

מוכנים לקפוץ למים?
צרו עמנו קשר והבריכה שלכם בדרך:
054-7865115 

מאמרים נוספים

IMG_5685

מהי בריכה הידראולית?

בריכה הידראולית היא בריכה בעלת במה/רצפה כפולה, שעולה מתחתית הבריכה בצורה של ליפט הידראולי. זוהי בריכת שחייה עולה ויורדת, בריכת שחייה דינמית, הנחשבת גם לבטיחותית

קרא עוד »

ocean-pro בוואטסאפ

תפריט נגישות

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

התקשרו